Новини компанії

Підготовка до посівної та ремонтні роботи - у плановому режимі

16.03.2022

Підготовка до посівної та ремонтні роботи -  у плановому режимі

Безперебійне функціонування українських підприємств на територіях, де не ведуться бойові дії - це не лише запорука соціальної стабільності держави сьогодні, а й фундамент для відбудови країни після перемоги! Саме тому, навіть в умовах війни з російськими агресорами, УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО не відхиляється від плану сільськогосподарських робіт, активно готується до посівної кампанії та сезону виробництва цукру.

Виробничі підрозділи УПІ-АГРО наразі працюють у штатному режимі. Йде підготовка до весняної посівної, провести яку компанія планує у заздалегідь планованих обсягах і термінах. Всі необхідні ресурси та ПММ вже знаходяться на складах компанії у Вінницькому регіоні.

У плановому режимі також виконуються і ремонтні роботи на цукрових заводах компанії. «Станом на сьогодні закуплені і поставлені всі витратні матеріали, необхідні для підготовки потужностей цукрових заводів компанії до сезону виробництва (метал, електроди та ін). Спеціалізовані підрядні організації приступили до робіт по підготовці ТЕЦ заводів  до нового виробничого сезону. Розпочато закупівлю технологічних матеріалів та упаковки, відновлювальних енергетичних ресурсів. Тож наші підприємства будуть готові прийняти і переробити як власний буряк, так і буряк наших партнерів по програмі «Цукровий буряк – вибір розумних!» - розповідає Перший заступник Генерального директора УПІ-АГРО Роман Огородов.

Разом - до перемоги!!!