Хто ми

«УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» - одна із провідних вертикально-інтегрованих агропромислових компаній України. Фундаментальними принципами діяльності «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» є:

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Синергія

Оріентація
на результат

Основні напрямки діяльності:

Земельний банк «УПІ-АГРО» на даний час становить

Компанія забезпечує роботою

108 000 га

4600 осіб

Виробництво цукру

3

місце

в Україні
за обсягом виробництва

За результатами 2021 року компанією «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» вироблено 263,4 тис. тонн цукру, що дозволило їй черговий раз увійти до трійки найбільших виробників цього продукту у країні. Компанія має власну сировинну базу, яка дозволяє повністю забезпечити переробні потужності сировиною. Це гарантує незалежність від зовнішніх постачальників, дозволяє керувати собівартістю продукції, що виробляється, та гарантувати її високу якість.

«УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» спеціалізується на вирощуванні таких культур як:

Цукровий буряк

Пшениця

Соя

Кукурудза

Соняшник

Власний парк нараховує більше 850 одиниць сучасної техніки

Якісна техніка наряду із використанням оригінального насіннєвого матеріалу, добрив та засобів захисту рослин дозволяє отримати максимальний ефект від використання сучасних агротехнологій. Врожайність окремих культур у виробничих підрозділах компанії перевищує середньоукраїнські показники на 50%.

Тваринництво у компанії представлено двома напрямками

Молочним

6 420 голів великої рогатої худоби

3 000 дійне стадо

М'ясним

11 500 товарних свиней на рік

185 кг кондиційна вага

Компанія запроваджує передові технології з утримання та догляду за тваринами, приділяє особливу увагу питанням генетики та раціону годівлі. Все це дозволяє виробляти продукцію найвищої якості, що користується стабільним попитом у споживачів.

«УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» - ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕРНОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

#1 у виробництві та експорті борошна

Компанія обіймає лідируючі позиції серед виробників та експортерів продукції переробки зерна. Сьогодні підприємство здійснює поставки до Молдови, Грузії, Туркменістану, Ізраїлю, Палестини, Анголи, Лівану, Сирії, В’єтнаму. Активно ведуться переговори про поставки в інші країни світу.