Тваринництво

Тваринництво у компанії представлено двома напрямками

«УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» має розвинутий тваринницький напрямок.
Поголів’я великої рогатої худоби складає 6420 голів, з яких 3000 – молочні корови

"УПІ-АГРО" на постійній основі працює над підвищенням продуктивності та покращенням якості, інвестує в реконструкцію та будівництво нових площадок для утримання худоби, вивчає та запроваджує передові здобутки тваринництва.

6420

голів великої рогатої худоби

2700

молочні корови

2020 р.

9720 кг

Середньоукраїнський показник 7000 кг

+50%

Застосування сучасних підходів до розвитку тваринництва у поєднанні з високим професіоналізмом спеціалістів компанії дають вражаючі результати.

У 2021 році фактичний надій на фуражну корову на підприємствах «УПІ-АГРО» склав 9720 кг, що майже на 40% вище середньоукраїнського показника.

У компанії застоствується «холодний» метод вирощування, відповідно до якого після народження кожне теля отримує свій індивідуальний будинок-клітку, розташовану на відкритому просторі, що гарно провітрюється. Таким чином тварини отримують змогу дихати чистим повітрям природної температури і вологості, практично позбавленим шкідливого мікроклімату тваринницького приміщення, що сприяє вирощуванню здорових та міцних тварин.

У Компанії досягнуто 100% показник з вирощування нової корови за 24 місяці. Основу стада складає голштино-фризька порода американської селекції, яка сьогодні є найпродуктивнішою та домінуючою молочною породою у світі.

Про здоров’я тварин у компанії піклується спеціальний мобільний ветеринарний загін, що складається із висококваліфікованих спеціалістів. Вони мають у своєму розпорядженні сучасне обладнання, медикаменти, пройшли спеціальні стажування та навчання. Ветеринарний загін відвідує ферми за затвердженим графіком або за викликом, працюючи за принципом швидкої допомоги.

Особливу увагу в «УПІ-АГРО» приділяють питанням генетики. Компанія співпрацює з World Wide Sires - світовим лідером у виробництві генетичного матеріалу, якість якого підтверджена незалежним світовим фермерським об’єднанням Interbull. Два рази на рік Interbull публікує загальносвітовий рейтинг биків, які пройшли незалежний тест за нащадками. На тваринницьких фермах «УПІ-АГРО» використовується генетичний матеріал биків, які входять у ТОП – 100 найкращих у світі.
М’ясний напрямок представлений свинокомплексом, розташованим у с.Городківка (Крижопільський район).

900свиноматок

11 500товарних свиней на рік

Середня вага -185 кг

В рамках м’ясного напрямку компанія орієнтується на останні досягнення у свинарстві і виробництві кормів. Основу гібридного поголів’я становлять породи ландрас, йоркшир, дюрок датської селекції та п’єтрен, що гарантує високу продуктивність стада.

Особлива увага приділяється також питанням біобезпеки. Доступ до комплексу суворо обмежений; персонал «маточника» та цеху відгодівлі не контактують між собою; корма для них виготовляються також у двох різних комбікормових цехах. До речі, всі зернові для комбікормів виробляються безпосередньо компанією та зберігаються на окремому елеваторі, що повністю виключає використання зіпсованого або зараженого зерна.