Партнерська програма - УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО

"УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО" пропонує українським агровиробникам та фермерським господарствам взаємовигідну програму партнерства з вирощування цукрового буряку "Цукровий буряк - вибір розумних!".

УПІ-АГРО надає партнерам доступ до ефективних та перевірених практичних сервісів, за допомогою яких вони можуть збільшувати прибутковість рослинництва, розвиваючи напрямок цукрового буряківництва.

Ключові принципи програми "Цукровий буряк - вибір розумних!" - чесність, прозорість, надійність та взаємна вигода

Наша стратегія перемоги на аграрному фронті  - WIN-WIN.

СЕРВІСИ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ ПРОЕКТУ

Нашим партнерам-агровиробникам ми гарантуємо своєчасні розрахунки, доступ до ефективних технологій, якісне сервісне супроводження, онлайн-підтримку, детальну і оперативну аналітику, прозору програму лояльності та корисні контакти.

Програма "Цукровий буряк - вибір розумних!" пропонує наступні сервіси для партнерів:

  • Агроконсалтинг
  • Електронний кабінет партнера
  • Допомога з орендою с/г техніки
  • Спеціальні умови від постачальників насіння та ЗЗР
  • Організація доставки буряку на переробку
  • Безкоштовна доставка сировини на відстані до 90 км від заводу
  • Лабораторний контроль якості сировини та готової продукції
  • Зберігання та продаж цукру через УПІ-АГРО
АГРОКОНСАЛТИНГ

Послуги агроконсалтингу для учасників програми «Цукровий буряк – вибір розумних!» передбачають, зокрема, допомогу у плануванні оптимальної сівозміни та формуванні технологічних карт вирощування цукрового буряку; підборі гібридів, гербіцидного, фунгіцидного та інстектицидного захисту; оптимізації системи живлення.

Оскільки ми не є дистриб'юторами насіння, добрив чи ЗЗР, можемо гарантувати неупереджений вибір тієї чи іншої технології, обумовлений виключно її ефективністю у вирощуванні цукрового буряку.

Детальніше

ДОПОМОГА З ОРЕНДОЮ ТЕХНІКИ

Ми економимо час партнерів на пошук якісних сівалок на посів та комбайнів у сезон копки цукрового буряку. Наше завдання – допомогти якісно посіяти та викопати цукрові буряки, вчасно вивезти урожай з поля з мінімальними термінами зберігання сировини у полі для забезпечення мінімальних втрат врожаю.

Ми маємо в наявності власний потужний парк техніки для буряківництва та велику базу надійних контрагентів, які надають подібну техніку в оренду.

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ВІД ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Задля оптимізації ресурсів наших агропартнерів ми можемо надавати допомогу у пошуку надійних партнерів із постачання насіннєвого матеріалу, ЗЗР, які здатні забезпечити поставку якісних продуктів та послуг за спеціальними, більш вигідними, цінами: STEFES, AGRII, STRUBE, KWS, DEFENDA, SESVANDERHAVE, BAYER, BASF, Syngenta, тощо.

ОРГАНІЗАЦІЯ ЛОГІСТИКИ

Транспортування цукрового буряку з поля на завод на відстань до 90км здійснюється за рахунок компанії. З кожним партнером проекту розробляється індивідуальний графік копки та вивезення цукрового буряку.

Наше спільне завдання – мінімальні втрати цукру при збиранні та траснпортування буряку

ЯКІСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ КОНТРОЛЬ

Наявність власного дослідницького та лабораторного підрозділів, надійні партнерські зв'язки з провідними фахівцями України, Німеччини, США дозволяють нам гарантувати точність та коректність показників при моніторингу посівів та прийомці сировини на переробку.

Компанія гарантує незаангажованість власних сировинних лабораторій і надає можливість партнерам перевірити всі показники в інших лабораторіях.

ЗБЕРІГАННЯ ТА ПРОДАЖ ЦУКРУ

Ми допомагаємо нашим партнерам, забезпечуючи зберігання цукру на наших складах та допомагаючи реалізувати цукор покупцям.

  • Партнери УПІ-АГРО реалізують майже 50% отриманого цукру через сервіс продаж компанії.
КОНТАКТИ ДЛЯ СПІВПРАЦІ
Директор Департаменту з розвитку партнерських програм "УПІ-АГРО"
Олександр Олексійович Гавріш
+380 67 901 18 10