Новини розділу

Дітей АТО-вців - на відпочинок до Польщі

11/19/2015

Наприкінці вересня – початку жовтня за ініціативи Ямпільської державної райдержадміністрації було організовано поїздку групи дітей загиблих, поранених та учасників АТО до Злотівського повіту Республіки Польща. Співорганізатором поїздки для дітей своїх пайовиків виступила компанія «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО», яка надала фінансову допомогу на придбання квитків та оформлення візових документів, а також подарувала дітям футболки із національною українською символікою.

Два тижні подорожувала малеча старовинними містами Познань, Гданськ, Варшава, де для неї були організована екскурсійна та оздоровча програма. Зоопарк, аквапарк, майстерня із виготовлення пряників, приготування морозива та катання на байдарках - все це справило на юних ямпільчан незабутнє враження. Відвідали вони і звичайну гімназію, де взяли участь у спільних уроках з польськими учнями з математики, фізики, малювання, музики та фізичного виховання.

Щасливими і натхненними повернулись діти із цієї подорожі. Їх усмішки, захоплені очі та вдячність надовго залишаться в серцях тих, хто доклав зусиль до організації цієї поїздки.