Земельний банк

122 000 га
плодородних земель

В управлінні «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» перебувають більше 122 тис. га землі у Вінницькій, Черкаській, Житомирській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській областях. Землі компанії розташовані компактно, у безпосередній близькості до переробних потужностей.

Компанія співпрацює більше ніж із 50 000 пайовиків - власників земельних ділянок, яким вона гарантує справедливу і своєчасну виплату орендної плати, оплату за рахунок компанії пов’язаних із цим податків та зборів, надання ряду додаткових послуг, таких як безоплатна оранка присадибних ділянок, видача бурякового жому, соломи. Пайовики компанії отримують орендну плату на вибір – як у грошовій, так і натуральній формі. В середньому орендна плата по договорам оренди «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» у 2015р. склала 7% нормативної грошової оцінки по договорам оренди, підписаним на 10 років, та 8,3% по 20-річним договорам, що значно перевищує обумовлені законом 3%.

Функціонуючий у компанії інститут земельних адміністраторів, які є у кожному населеному пункті, де провадить свою діяльність «УПІ-АГРО», дозволяє компанії тримати руку «на пульсі», бути обізнаною із насущними проблемами регіонів та оперативно їх вирішувати.

Більшість договорів оренди підписані компанією на 10-20-річний термін, що робить бізнес стійким у довгостроковій перспективі. Стабільність бізнесу також сприяє потужна соціальна програма, спрямована на розвиток інфраструктури регіонів присутності (більш детально див. розділ Відповідальність)